FAQ

Czym jest Suprofit.com ?

Suprofit.com to program partnerski oferujący zarabianie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu. Wystarczy że ktoś zakpi produkt z naszej oferty przez twój link partnerski, a tobie zostanie naliczona prowizja do 40 % kwoty zamówienia.

Czy muszę posiadać stronę internetową, by móc zarabiać z suprofit.com ?

Nie musisz posiadać strony www. Aczkolwiek posiadając stronę na, której masz regularny ruch możesz zwiększyć swoje zarobki. Do zarabiania możesz wykorzystać kanały społecznościowe, blogi, czy fora internetowe.

Kiedy mogę zacząć zarabiać ?

Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie partnerskim SUprofit i pobierzesz swój unikalny link afilacyjny, który możesz udostępniać na swojej strronie czy też w komentarzach na forach internetowych, blogach czy kanałach społecznościowych. Od momentu zarejestrowania się, masz do swojej dyspozycji materiały marketingowe, które bezpłatnie możesz wykorzystywać do promowania produktów znajdujących się w programie partnerskim.

W jaki sposób jest naliczana prowizja ?

Po zalogowaniu do Panelu Partnera możesz pobrać unikalny link promowanego przez ciebie produktu. Osoba, która zamówi dany produkt za pośrednictwem twojego linku partnerskiego zostaje twoim klientem, a ty otrzymujesz nawet 40% ceny produktu.

Jak mogę wypłacić zebrane środki?

Prowizja jest wypłacana raz w miesiącu po uzyskaniu kwoty minimalnej (200 zł). Pieniądze otrzymasz wybranym przez Partnera sposobem: PayPal lub zwykły przelew. 

Czy produkty dostępne w programie partnerskim suprofit.com mogą być promowane na całym świecie?

Tak, dzięki przygotowanym przez nas narzędziom marketingowym możesz zarabiać w dowolnym kraju na całym świecie.

Czy udział w programie partnerskim Suprofit.com jest bezpłatny?

Jak najbardziej Tak. Przystępując do programu partnerskiego Suprofit nie ponosisz żadnych kosztów. Nie są wymagane opłaty rejestracyjne. Zostając naszym Partnerem otrzymujesz również bezpłatnie materiały marketingowe, które ułatwią ci zarabianie.

Nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu? Napisz do nas